Fasáda je vizitkou nemovitosti. Kvalitní řešení chrání a reprezentuje podnik

Správně vyrobená fasáda nejen zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti a chrání ji před úpadkem, ale může k vám nalákat spousty zákazníků. Z toho důvodu se vyplatí nepodcenit její důležitost. Jaké jsou současné trendy? Modernější a lepší …

Správně vyrobená fasáda nejen zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti a chrání ji před úpadkem, ale může k vám nalákat spousty zákazníků. Z toho důvodu se vyplatí nepodcenit její důležitost. Jaké jsou současné trendy?

Modernější a lepší

Těžko bychom mohli v oblasti funkčnosti porovnávat staré typy fasád s nejnovějšími technologickými výdobytky zdobícími zdi našich současných budov. Moderní fasády mají špičkové ochranné vlastnosti umožňující budově plně dýchat a zbavovat se veškeré vlhkosti. Tím prodlužují životnost celého vašeho podniku a šetří vaše peníze.

Nezapomínejte ovšem ani na reprezentativní funkci fasády. Kdybyste šli po městě a chtěli si někde dát oběd, do kterého podniku byste zašli? Upraveného, s krásně udržovanými a čistými venkovními zdmi? Nebo byste raději zvolili restauraci s oprýskanou polorozpadlou a špinavou fasádou? Odpověď je jasná. Zařiďte, aby váš podnik byl vždy ten upravený.

Dnešní trendy

Velmi oblíbenou možností v dnešní době jsou samočistící omítky a barvy. V prašném městském prostředí je tato vlastnost moderních fasád vážně skvělou pomocí. Díky ní se váš podnik snadno stane tou lepší zmíněnou variantou lákající zákazníky.

Fasádní barvy je vhodné přizpůsobit myšlence vašeho podniku. Profesionální obchodní firma tak klidně může vsadit na šedé metalické nátěry v kombinaci s bílou barvou. Elegantnější dvojku snad nenajdete.

Zato třeba příjemná rodinná kavárna bude profitovat spíše z kreativní omítky. Pro tyto případy je vhodné zvolit příjemné světlé barvy. Možností je v dnešní době opravdu neuvěřitelné množství, takže vám může při hledání pomoci internet. Zkuste si do vyhledávače napsat třeba „fasády inspirace“, přičemž vám můžeme zaručit, že se ztratíte v pestré škále všemožných variací fasád.

Napsat komentář